Konya Hurda

Konya Hurda geri dönüşüm hizmetleri, konusunda, Konya şehrinin büyük oranda geri dönüşüm ihtiyacını karşılayarak kendini kanıtlamış bir geri dönüşüm firmasıdır. Her türlü hurda alımı satımı ve dönüşümü yapılmakla birlikte Konya şehrinde bu sektörde merkezi bir yer tutmaktayız. Firmamızın geri dönüşüm depoları Konya Hurda geri dönüşüm firmaları arasında en kapsamlı ve en geniş depolara sahip olup, Konya başta olmak üzere Türkiye'nin geri dönüşüm kapasitesinin çoğunluğunu karşılamaktadır.

Başta kağıt, alüminyum, sarı, demir olmak üzere geri dönüşümü yapılabilen bütün ürünlerin alımını satımını ve kullanıma geri kazandırılmasında öncülük yapmaktayız.

Konya Hurda firmaları arasında bir numara olduğumuzu her zaman savunmaktayız. Çünkü geri dönüşüm işini ek işimiz olarak değil, uzmanlaştığımız tek işimiz olarak sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sitemizde bulunan iletişim numaraları ile 7/24 bize ulaşabilir, hurda konusunda bilgi alabilir ve sağladığımız hizmetlerden faydalanabilirsiniz. 

Konya bölgesinde yüzlerce referansımız bulunmaktadır. Geniş stok alanlarımız ve yüksek ürün kapasitemiz ile her türlü ihtiyaca cevap verilmektedir. Bir çok firmanın ihtiyaç duyduğu ve bulamadığı ürünleri tedarik etmekteyiz. Özellikle alımlarda ki gücümü ve alım kapasitemiz hatırı sayılır firmalar tarafından desteklenmektedir. 

Konya Bölgesinde Özellikle Geri Dönüşüm Konusunda Hizmet Verdiğimiz Sektörleri Şöyle Sıralayabiliriz:

Ağaç İşleri, Kağıt ve Kağıt Ürünleri
Bilişim Teknolojileri
Cam, Çimento ve Toprak
Çevre
Eğitim
Elektrik ve Elektronik
Enerji
Finans
Gıda
İnşaat
İş ve Yönetim
Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik
Kültür, Sanat ve Tasarım
Maden
Medya, İletişim ve Yayıncılık
Metal
Otomotiv
Sağlık ve Sosyal Hizmetler
Spor ve Rekreasyon
Tarım, Avcılık ve Balıkçılık
Tekstil, Hazır Giyim, Deri
Ticaret (Satış ve Pazarlama)
Toplumsal ve Kişisel Hizmetler
Turizm, Konaklama, Yiyecek-İçecek Hizmetleri
Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme

KONYA HURDACI TELEFONU:

Konya bölgesinde hurdacı telefonu yazarak bizlere dikret ulaşabilirsiniz. Konya bölgesinde bir çok firmanın hzimet vermensine istinaden hala müşteri şikayetleri gelmektedir. Bizlere google arama motoru üzerinden direkt ualaşabilirsiniz. Tüm çalışma saatlerimiz ve konumumuz hakkindaki bigilere ulaşabilirsiniz. Konya bölgesi gelişmekte ve her geçen gün büyümektedir. Büyümekle beraber talep ve tüketim artmaktadır. Fabrikaların ham madde ve ihtiyaçları da bu orantıda artmaktadır. Konya bölgesindeki bir çok firma ile anlaşmalı olarak çalışarak daha stabil hizmet vermeyi başardık. Özellikle atık ve hurda temizlikleri zamanlı ve profesyonel olarak yapılmaktadır. 

Hurda  ve atık alımlarımız konya bölgesindeki fabrikalardan özel araçlarımız ile yüklenerek alınmaktadır. Hurda ve atıklar alınmadan önce deneyimli ve uzman ekip gönderilmektedir. Alınan atık ve hurdalar ayrım yapıldıktan sonra GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRILMAKTADIR. 

KONYA HURDA FİRMASININ SUNMUŞ OLDUĞU HİZMETLER NELERDİR?

Konya Hurda, Konya hurda alımı, Konya hurdacılar, Konya'da Hurda, Konya'da Hurdacılar, Konya Hurda Fiyatları, Konya'da Hurda Fiyatları, Konya Geri Dönüşüm Firmaları, Konya'de Geri Dönüşüm, Konya Hurda Firmaları, Konya'da Hurda Firmaları, Konya Metal Hurdası Alımı, Konya'da Metal Hurdası Alımı, Konya Fabrika ve Tesis Sökümü, Konya'da Fabrika ve Tesis Sökümü, alanlarında hizmet vermektedir.

 

 

 


Konya Hurda