Hakkımızda


Firmamız Kılıçlar Markası ile PVC Geri Dönüşüm Hurdası ve metal çeşitleri alanında Konya Karatay bölgesinde faaliyet göstermektedir.  Şirketimizin kurucusu olan Habib Kılıç faaliyet gösterdiğimiz alanda sürekli olarak yeni projelerle paydaşlarımıza daha kaliteli hzimet vermeye çalığacağız dedi. Şirketimiz tüm hurda çeşitleri, geri dönüşüm ve atıklarınız için bir telefon kadar sizlere yakın. Bize ulaşmanız halinde hizmet talebinize göre derhal çalışma başlatılır. Firmamız sektörde sürekli olarak düzenli yükseliş göstermiştir. Geçmişten günümüze hurda sektöründe bir çok değişiklik olmuştur.

Firmamız bu değişime en iyi şekilde adapte olmuştur. Bunu hizmet verdiği müşteri memnuniyetinden anlayabiliyoruz. Konyadaki Hurdacılar geçmişten gelen deneyim ve tecrübeli elemanları ile tüm atık ve geridönüşümleriniz için sizlere en iyi çözümleri sunar. Alım satım politikamız ile sizlere düzenli olarak hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız bir çok firmaya yaptığımız anlaşmalar ile stabil hizmet sunmaktayız. 

Neden Konya Hurdacı?

- Çünkü sizlere en iyi fiyat garantisi veriyoruz. 

- Alım satım işlemlerini kendi araçlarımız ile adresinizden teslim alıyoruz. 

- Uzun yıllardır sektörde deneyim kazanmış çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

- Alımını yaptğımız ürünlerin ödemeleri anlık olarak nakit ödenmektedir.

 konyanın tüm ile ve ilçelerinde aktif olarak hizmet sağlamaktaıdr. Konya Hurdacılar  geridönüşüm konusunda sizleri sormak istediğiniz konularda daima bilgilendirecektir.

Hakkımızda